Дорожки


ГлавнаяДетские коврыd-013-FULYA-8f86-a-Green-Аэропорт

d-013-FULYA-8f86-a-Green-Аэропорт

ПРОИЗВОДИТЕЛЬ: Турция

РАЗМЕРЫ: -прямоугольные: 1,34*1,9 / 1,6*2,3 / 2*2,9 / 2*4 / 2,4*3,4 / 3*4 

ПЛОТНОСТЬ: 350 тысяч узлов/м2

ВЕС: 2,4 кг/м2

ВЫСОТА ВОРСА: 10 мм
ЦЕНА: 550 грн./м2

СОСТАВ: Синтетическая нить с добавлением акриловых волокон на льняной основе. Рисунок рельефный. Отличается высоким качеством, низкой ценой, долговечностью. Можно стирать любыми моющими средствами. В зависимости от интерьера, ковёр меняет свой оттенок, но везде смотрится очень красиво. Рекомендуем уточнать размеры, наличие и стоимость.

 

Производитель: Турция


Подписатся
в Google+

цену уточняйте

Есть в наличии

Написать комментарий

  • Обязательные для заполнения поля отмечены значком *.

Андрій
Comment
+380957172727
Ответить #1 on : Sun June 09, 2019, 12:21:45
Замовляли коврик на цьому сайті. Давно хотілося коврик з дорогами в хлопчачу дитячу. Принципово мало значення розташування малюнка та доріг, бо частина коврика мала заходити під стіл, на іншій стояти три розкладних крісла, і ми переживали, щоб основну масу роріг не закрили меблі.
Продавець Ігор по телефону дуже ввічливий, серйозно та уважно вислухав наші побажання. Робота почалась по предоплаті 30% на карту. Ніби і насторожує, але сам також працюю по предоплаті і знаю, що є багато людей, які голову поморочать, час потратиш, а в кінці все відміниться. Ще й продавець скинув своє свідоцтво реєстрації по Вайберу, що додало впевненості в оплаті. Оплатили.
Далі особисто я очікував затягнутості процесу та як правило різкого зміни відношення - від ласкавих слів до різкого \"відстаньте та чекайте\". Але такого не сталося. Буквально через пару днів подзвонили та сказали, що килимок на місці, Ігор сам його заніс, допоміг перетащити меблі з кімнати, сам постелив та порізав. На наступний день привіз готовий коврик з оверлоком, все стало чітко та на свої місця. Допоміг занести меблі назад в кімнату. Малюнок ковра підійшов якнайкраще.
Загалом все чудово, хороше відношення та поради, миттєва доставка та порізка на місці. РЕКОМЕНДУЮ!!!