Інтернет магазин килимів "Килимовий Квартал"

 

Ми раді вітати Вас на сайті найбільшого килимового асортименту в Києві. Відразу відзначимо, що ми прекрасно розуміємо, що вибирати килим або доріжку через екран монітора - складно. Адже навіть якісне зображення виробу буде трохи різнитися. Хоча кожен килимовий виріб має індивідуальний тон, колір, забарвлення, малюнок, фактуру і форму.

Ми хочемо запропонувати Вам можливість зробити покупку килима або доріжки без ризику розчаруватися, побачивши при доставці не зовсім такий виріб, як на сайті. Тому ми активно практикуємо виїзд до Замовника із зразками і каталогами, щоб Ви могли побачити, помацати, відчути матеріал і задати всі питання, що цікавлять.

Тепер Ви можете купити килим в Україні, або доріжку будь-якого розміру, кольору і форми не виходячи з дому! Наш сервіс і індивідуальний підхід зроблять процес вибору зручним, а покупку передбачуваною і безризиковою.

Наш магазин здійснює доставку килимів в будь-яку точку України зручним для Вас способом.

Ціни на килими і доріжки Вас приємно здивують!

Наш інтернет магазин БЕЗКОШТОВНО надає послуги за умови покупки
виробів на нашому сайті

Приїжджаємо
додому із зразками і каталогами

Заміряємо потрібну площу

Вибираємо на місці вид, розміри і форми килимів

Доставляємо кілька килимів за розмірами і забарвленням відповідно Вашим побажанням. І вже на місці Ви вибираєте те, що Вам сподобалось

І тільки після того, як Ви визначилися з килимом або доріжкою, проводиться розрахунок