Оплата і доставка товару

ДОСТАВКА ТОВАРУ по Києву та області:

При купівлі товару від 3000 грн - БЕЗКОШТОВНА доставка.

Заміри і доставка безкоштовні тільки при здійсненні покупки. Якщо Ви придивляєтеся або прицінюється, вартість заміру без покупки - 300 грн.

При відсутності замовленого товару на складі в м.Києві, терміни його доставки узгоджуються окремо.

Відрізний ТОВАР ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛЯГАЄ.

 


ДОСТАВКА ТОВАРУ по Україні:

Доставка по регіонах України здійснюється будь-якими транспортними компаніями, які працюють у Вашому регіоні. 

Вартість доставки обговорюється індивідуально. Час доставки товару 1-3 дні (залежить від наявності товару на складі і режиму роботи компанії-перевізника).

 

ОПЛАТА ТОВАРУ:

  • Готівкою. Ви оплачуєте замовлення при його отриманні готівкою кур'єру. Всі взаєморозрахунки проводяться тільки в гривнях. При доставці товару нашим кур'єром Ви отримуєте товарний чек. При отриманні замовлення уважно огляньте товар, переконайтеся у відсутності шлюбу.
  • Банківський переказ. Можливий розрахунок переказом коштів на карту "ПриватБанк", "УкрСиббанк", "Монобанк". Час проходження платежу - 15-20 хвилин. Реквізити на оплату Ви отримаєте по телефону.
  • Накладений платіж. Можливість оплати замовлення в момент його отримання в відділенні компанії-перевізника.
  • Безготівковій розрахунок. За замовленням клієнта, а наша компанія оформляє рахунок і відправляє його покупцеві по електронній пошті. На підставі рахунку покупець проводить оплату. Після надходження грошей на рахунок нашої компанії, ми зв'язуємося з покупцем і обговорюємо спосіб, місце і час доставки товару.